Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
Dalış Merkezlerimiz

A&P Divers Dalış Merkezimiz federasyonumuz standartlarında uluslararası geçerli CMAS, ve PADI olarak Lisans vermekte yine Dünya Cankurtarma Federasyonu ILS ve EFR standartlarında cankurtaran kursları vermektedir. Faaliyetlerimiz tüm yıl boyunca devam etmektedir. Kadromuz profesyonel eğitmenlerden oluşmaktadır.

A&P Divers dalış Merkezimiz; özel plajında gerekli tüm imkanlarından yararlanabileceginiz, geniş ve doğal bahçemizde hamağanıza uzanıp kuşların senfonileriyle ve doğanın tüm güzellikleriyle iç içe olup huzuru burada bulabileceginiz bir yer. Ögle yemeklerinizi de özel bahcemizde piknik keyfi tadında yaparsınız. Bahçemize girişte de ofis ve dersligimiz bulunmaktadır.

 

Dalışla ilgili farklı ölçü ve ebatlarda tüm malzemelerimiz bulunmaktadır.Dalış Merkezimiz aynı anda 20 dalıcının dalış yapabileceği malzeme ve donanıma sahiptir. Malzemelerimiz (SCUBAPRO & CRESSI) den oluşmaktadır. Bauer marka kompresör ile sürekli yenilenen filtremizle sualtında doğal bir hava soluma imkanınız olur.

Sualtında deneyiminizi ölümsüz hale getirmek ya da hatıra olarak saklamak için sualtında fotograf veya video çekimleri yaptırabilirsiniz.

 

Dalis Baslik  

TEKLİF FORMU